Operačný systém Android má v súčasnosti 2,8 miliardy aktívnych používateľov. Web MakeUseOf zverejnil rebríček dvadsiatich najobľúbenejších aplikácií, ktoré veľké množstvo týchto aktívnych používateľov má nainštalovaných. Používate niektoré z nich aj vy?
Hneď na úvod spomenieme, že v listine sa nenachádzajú aplikácie, ktoré sú hneď z počiatku súčasťou samotného Androidu, ktorý má v sebe zakomponované Google Služby. Nenájdete tu teda Služby Google Play s 10 miliardami, Gmail s 9 miliardami, Google Mapy so 6,9 miliardami YouTube s 10 miliardami “stiahnutiami” a ďalšie. Taktiež sa do úvahy nebudú brať aplikácie, ktoré prichádzajú predinštalované na Samsung smartfónoch. Poďme sa teda pozrieť na rebríček, ktorý je zoradený podľa počtu inštalácií za aktuálne prebiehajúci rok. Uvedené hodnoty však hovoria o celkovom počte stiahnutí.
Nachádza sa v listine nejaká aplikácia, respektíve viacero aplikácií, ktorá využívate aj vy? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom.
Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku
Copyright © 2010-2022 MojAndroid.sk (ISSN 1338- 6700) Virtual studio spol. s r.o., Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC., Webdesign by kennymax
+

source