štvrtok, 23 marca, 2023
ÚvodHudbaZnámeho amerického speváka Aarona Cartera našli mŕtveho, pozornosť ľudí pravidelne pútal hlavne...

Známeho amerického speváka Aarona Cartera našli mŕtveho, pozornosť ľudí pravidelne pútal hlavne svojimi škandálmi


Vo veku 34 rokov zomrel americký spevák a rapper Aaron Carter. V sobotu ho našli mŕtveho v jeho dome v južnej Kalifornii. Smrť umelca potvrdili i zástupcovia jeho rodiny. Carterova snúbenica Melanie Martin požiadala verejnosť o súkromie.

Aaron Carter, mladší brat Nicka Cartera zo známej chlapčenskej skupiny Backstreet Boys, začal vystupovať už ako dieťa a v tínedžerskom veku mal viacero albumových hitov. V minulosti mal problémy s návykovými látkami, v dôsledku čoho absolvoval liečenie. Negatívne sa zviditeľnil aj tým, že ho zatkla polícia za jazdu pod vplyvom alkoholu, prechovávanie marihuany a predmetov spojených s užívaním drog.

Aaron Charles Carter sa do povedomia verejnosti dostal v druhej polovici 90. rokov. Svoj eponymný debutový album vydal v roku 1997 a postupne naň nadviazal ďalšími troma štúdiovkami Aaron’s Party (Come Get It) (2000), Oh Aaron (2001), Another Earthquake (2002). Vydal tiež tri kompilácie Most Requested Hits (2003), Come Get It: The Very Best of Aaron Carter (2006) a 2 Good 2 B True (2006) či tri EP Surfin‘ USA (1999), The Music Never Stopped (2015) a Love (2017).

source

RELATED ARTICLES

Most Popular