pondelok, 27 marca, 2023
ÚvodZdravieZdravie je ukryté v ručne zbieraných bylinkách. Darujte kúsok z neho pod...

Zdravie je ukryté v ručne zbieraných bylinkách. Darujte kúsok z neho pod vianočný stromček


Byť zdravým je najcennejší dar. Zdravie možno podporiť silou ručne zbieraných byliniek v kombinácii s vedeckými poznatkami a zdravým životným štýlom.

Hippokrates, jeden z najvýznamnejších lekárov všetkých čias, povedal: „Lekár lieči, príroda uzdravuje,” Táto múdrosť nás sprevádza od samotného vzniku značky HillVital. Naším poslaním je pomáhať ľuďom s riešením zdravotných problémov, pretože zdravie je tým najväčším pokladom, čo máme.

Spájame do jedného harmonického celku silu liečivých rastlín a vedeckých výskumov. K tomu patrí láska ku všetkým, ktorí prichádzajú do kontaktu s našou značkou a, samozrejme, k prírode. Z tohto dôvodu máme pre našich zákazníkov exkluzívnu 15-percentnú zľavu na nákup produktov v našom e-shope.

Podpora byliniek je pre zdravie dôležitá

Príroda je múdra a na každú chorobu nám venovala liečivú rastlinu. Do detailov poznáme účinky byliniek nielen z hľadiska ľudového liečiteľstva, ale aj vedy. Navyše, zloženie každého jedného produktu, či už sú to vitamíny a výživové doplnky, čaje, prírodné oleje a kozmetika, konzultujeme s dermatológmi, odborníkmi na kozmetiku či prírodné liečiteľstvo. V čom sa odlišujeme od ostatných?

Ponúkame prírodné zloženie bez chemikálií

V našich produktoch sa nachádzajú bylinky pochádzajúce z Karpát. Zbierame ich ručne, skladujeme a spracovávame tak, aby v nich bolo zachovaných maximum účinných látok. Naopak, naše vitamíny, minerály či kozmetika neobsahujú umelé prísady a chemikálie, ako napríklad parabény, silikóny, umelé farbivá či arómy.

Sme držiteľmi certifikátov kvality

Svoju prácu vnímame ako poslanie a záleží nám na tom, aby sme ponúkali kvalitné prírodné produkty založené na bylinnom zložení. Preto disponujeme niekoľkými certifikátmi kvality.

Hľadáme riešenia zdravotných problémov

Spolupráca s odborníkmi v rámci ľudového liečiteľstva i modernej vedy je pre nás kľúčová. Spoločne s nimi sa snažíme pomáhať s riešením rôznych zdravotných ťažkostí a chrániť zdravie.

V našej ponuke sú prípravky určené, napríklad na kožné problémy (ekzém, psoriáza, seborea, rosacea, mykóza nôh) či ťažkosti pohybového aparátu (bolesti kĺbov a svalov, chrbta, zápalové i nervové problémy).

Kŕčové žily, opuch nôh či hemoroidy možno eliminovať prírodnými produktami. Platí to aj pre ťažkosti súvisiace s močovým ústrojenstvom, menštruáciou, menopauzou, prostatou a libidom.

Naše prírodné balzamy obsahujú kombinácie najlepších byliniek a vitamínov tak, aby prinášali úľavu pri kožných problémoch, kŕčových žilách, bolestiach a ťažkostiach pohybového aparátu.

Pr edit.jpg

Foto: HillVital

Naše bylinky zbierame ručne

Ručne zbierané bylinky tvoria základ našich prírodných balzamov, bylinkových krémov, prírodných olejov, prírodnej kozmetiky, vitamínov, výživových doplnkov, čajov a ovocných štiav. Všetci, ktorí prichádzajú do kontaktu s našimi produktami, sú pravidelne školení a preverovaní. Okrem toho, že bylinky zbierame ručne, šetrne s nimi zaobchádzame a produkty netestujeme na zvieratách.

Prinášame kvalitné informácie a podporujeme zdravý životný štýl

Sme presvedčení o tom, že zdravie a životný štýl idú ruka v ruke. Uvedomujeme si túto zodpovednosť a prostredníctvom blogových článkov prinášame kvalitné informácie podložené vedeckými štúdiami, týkajúce sa nielen zdravotných problémov, ale aj zdravého životného štýlu.

Aj pre vás máme kúsok zdravia z byliniek

Vianoce sú pre nás najkrajšími sviatkami roka a zároveň príležitosťou priniesť aj ku vám domov závan karpatskej prírody, pomôcť vám podporiť zdravie alebo zmierniť zdravotné ťažkosti.

Pre vás a vašich blízkych máme teraz 15-percentnú zľavu na nákup v našom e-shope. Stačí zadať vianočný kód v objednávke a zľava je vaša.

Tento článok nie je autorským obsahom SITA.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

source

RELATED ARTICLES

Most Popular