V pondelok 6. júna 2022 o 19:00 hodine nášho času sa uskutoční druhá tohtoročná konferencia spoločnosti Apple. Technologický gigant nám predstaví iOS 16, watchOS 9 či macOS 13, pričom celá udalosť bude prebiehať výhradne online. V dnešnom návode si ukážeme všetky spôsoby, ako ju môžete sledovať na vašom Windowse, Androide, Macu, iPhone atď. Poďme na to.
Začneme tým najpravdepodobnejším scenárom. Pokiaľ máte iPhone, iPad alebo MacWWDC 2022 budete chcieť zrejme sledovať na svojom jablkovom zariadení. Môžete to urobiť napríklad cez prehliadač Safari.
Stačí ak kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na oficiálny livestream na webe cupertinského giganta. Jediná podmienka je nutnosť používať aspoň iOS 10 a novší alebo macOS Sierra 10.12 a novší
MacBook Pro 13" (M1) očami náročného používateľa Windowsu. Je naozaj taký dobrý?Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows a chcete tu pozerať nový Apple Event, nie je to žiaden problém. Stačí vám len prehliadač Microsoft Edge a kliknutie na tento odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na oficiálny livestream.

Ak máte radi jednoduchosť a používate napríklad Android, Apple bude celú akciu streamovať aj na YouTube. Medzičasom už spoločnosť pridala video čakajúce na premiéru. Môžete si nastaviť pripomienku, aby ste na 19:00 hodinu večer za žiadnych okolností nezabudli.
Ako budete marcový event sledovať vy?
Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?
Instagram Banner

Svetapple.sk je najväčší slovenský Apple magazín. Všetko, čo o Apple potrebuješ vedieť, nájdeš u nás na jednom mieste.
Každodenné info o firme Apple, zariadeniach iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a ďalších. Apple návody, Apple recenzie, Apple novinky aj Apple servis. So všetkým ti poradíme na svetapple.sk.
Magazín svetapple.sk prevádzkuje spoločnosť Netspree s.r.o.
IČO: 48167657
DIČ: 2120076189
VAT: SK2120076189 ($7a, prenesenie daňovej povinnosti)
Kontaktný e-mail: redakcia@svetapple.sk

source