Už počas minulých mesiacov nám vývojári známej aplikácie WhatsApp prezradili, že pracujú na nových aktualizáciách a funkciách. Portál PhoneArena zverejnil informácie o novej aktualizácii, ktorá onedlho prinesie všetky nové funkcie v novej verzii 2.22.8.3.
Informácie o novinkách už zverejnila aj oficiálna stránka WhatsAppBetaInfo. Treba však dbať na to, že nové funkcie sú zatiaľ dostupné len v beta verzii a do stabilnej verzie by sa mali dostať v najbližších týždňoch.
Okrem bežných bezpečnostných aktualizácií a stabilizácií vývojári pridajú aj funkciu, ktorá umožní používateľom reagovať na správy pomocou emodži. Reakcie na správy budú fungovať na veľmi podobnom princípe ako v aplikáciách Telegram, Discord, Slack alebo Messenger.
Vo verzii aplikácie WhatsApp je zatiaľ dostupných len šesť reakcií. Ako sme už spomenuli, táto vymoženosť je sprístupnená len pre tých, ktorí majú možnosť používať beta verziu tejto aplikácie.
Oficiálna stránka zatiaľ nezverejnila informácie o tom, či plánuje do budúcnosti pridať aj ďalšie emodži pre reagovanie na správy v chatoch. Určite odporúčame pozorne sledovať aktualizácie a veríme, že onedlho budú dostupné aj pre ostatných používateľov.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free

  • WhatsApp Messenger Screenshot
  • WhatsApp Messenger Screenshot
  • WhatsApp Messenger Screenshot
  • WhatsApp Messenger Screenshot
  • WhatsApp Messenger Screenshot


Na našom webe si môžete prečítať aj ďalšie články o aplikácii WhatsApp, ktorá v poslednej dobe pridala množstvo nových funkcii. Jednou z nich je napríklad možnosť hlasovania a vytvárania ankiet v skupinách. Vývojári nezabudli ani na používateľov, ktorí preferujú počítačovú verziu a v predošlých aktualizáciách pridali podobnú vymoženosť pre používanie smajlíkov.

Náš tip

Aplikácia Google Fotky prichádza s viacerými novinkami

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku
Copyright © 2010-2022 MojAndroid.sk (ISSN 1338- 6700) Virtual studio spol. s r.o., Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC., Webdesign by kennymax
+

source