2.10. 2021 10:00 Úžitkové vozidlá poslúžia dobre počas pracovného týždňa aj cez víkend
Sloboda. To je slovo, ktoré najlepšie definuje model California od Volkswagenu a obzvlášť vo verzii Beach. Jej výsuvná „kuchynka“ vrátane plynového variča je totiž šikovne integrovaná do vnútorného opláštenia kabíny.
Nezaberá tak v kabíne zbytočný priestor a majiteľ môže využiť jej plnú prepravnú kapacitu na prevoz siedmich cestujúcich. To v prípade pevne zabudovanej kuchynky v ostatných vyhotoveniach Coast či Ocean nie je možné.
Californiu robí unikátnou najmä možnosť prespávania pod strechou a dokonca i na nej. Modulárny interiér poskytuje veľa možností využitia.
Za vodičom a spolujazdcom môžu byť počas pracovného týždňa dva rady sedadiel a na víkend možno jeden z nich vymontovať a užívať si „obývačku“, ktorá tak vo vozidle vznikne.
Kabínu potom možno ľahko premeniť na spálňu pre dve dospelé osoby, ďalší dvaja dospelí sa vyspia vo výsuvnom stane na streche automobilu.
Máte už predplatné? Prihláste sa
Predplaťte si TREND. Viac článkov, menej reklamy, nižšia cena.
© 2022 News and Media Holding, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.

source