Z pomerne zaujímavej teórie sa začína stávať možná realita. Ďalší veľmi presný analytik prezradil, že spoločnosť Apple predstaví tento rok až trojicu nových inteligentných hodiniek Apple Watch. Ponuka tak bude obohatená a o jeden zatiaľ „neznámy“ model.
Už aj svetoznámy analytik Ming-Chi Kuo (presnosť 75,9 % pri 195 únikoch) podporil fámy o tom, že spoločnosť Apple predstaví v priebehu tohto roka trojicu inteligentných hodiniek Apple Watch.
Vo svojej poznámke pre investorov uviedol, že modelový rad inteligentných hodiniek pripravovaných na rok 2022 bude zahŕňať Apple Watch Series 8, druhú generáciu Apple Watch SE a novú verziu Apple Watch „Explorer Edition“ určenú pre náročných používateľov alebo športovcov.
Veľmi podobnú správu pritom minulý týždeň zdieľal aj leaker Mark Gurman s 89,1 % presnosťou. Obohatil ju však aj o informáciu, že odolné Apple Watch by mali byť vyrobené z gumeného materiálu alebo silikónu.
Ich hardvér môže byť prevzatý zo špičkovej verzie Apple Watch Series 8 a na trh sa dostanú niekedy v druhej polovici budúceho roka. Podrobnosti o cene žiaľ zatiaľ nie sú známe.
Zdá sa, že si v spoločnosti Apple uvedomili prítomnosť pribúdajúcej konkurencie a tak chcú svoje produkty prispôsobiť čo najväčšiemu publiku. S tým môže súvisieť aj zmena, že Apple Watch už nebudú ponúkané v dvoch veľkostiach (41 mm a 45 mm) ale rovno v troch veľkostiach.
Najväčší displej by teda mohol niesť označenie 47-48 mm a určený by bol pre tých najnáročnejších spotrebiteľov. Nechajme sa prekvapiť. Napíšte nám do komentára, čo si o tom myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.
Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?
Instagram Banner


Svetapple.sk je najväčší slovenský Apple magazín. Všetko, čo o Apple potrebuješ vedieť, nájdeš u nás na jednom mieste.
Každodenné info o firme Apple, zariadeniach iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a ďalších. Apple návody, Apple recenzie, Apple novinky aj Apple servis. So všetkým ti poradíme na svetapple.sk.
Magazín svetapple.sk prevádzkuje spoločnosť Netspree s.r.o.
IČO: 48167657
DIČ: 2120076189
VAT: SK2120076189 ($7a, prenesenie daňovej povinnosti)
Kontaktný e-mail: [email protected]

source