Aplikácia Aktivita pre Apple Watch už čoskoro sprístupní ďalšiu špeciálnu tréningovú výzvu. Tentokrát sa bude týkať Národných parkov.
Inteligentné hodinky Apple Watch vynikajú nielen nástrojmi určenými pre zvýšenie produktivity, či funkciami pre sledovanie zdravotných funkcií. Jednou z najsilnejších stránok Apple Watch je asistencia pri tréningoch a fitness možnosti, ktoré dokážu motivovať nejedného užívateľa k lepším športovým výsledkom.
Apple preto niekoľkokrát do roka sprístupňuje rôzne výzvy spojené s aplikáciou Aktivity v hodinkách, vďaka ktorým nadobudnete nielen motiváciu k cvičeniu, ale aj limitované virtuálne odznaky. Výzvy, ktoré figurujú v knižnici Aktivity hodiniek nám v limitovanej edícii sprístupnili napríklad výzvu za Medzinárodný deň životného prostredia, výzvu k jednote, Medzinárodnému dňu žien a mnoho ďalších.
Už o pár dní sa preto môžeme tešiť na najbližšiu výzvu, ktorá sa ponesie v duchu osláv Národných parkovChallenge bude sprístupnený počas 28. augusta, podobne ako tomu bolo po uplynulé roky.
Na splnenie výzvy a odomknutie limitovaného ocenenia bude stačiť, ak v spomínaný dátum absolvujete prechádzku, beh alebo cvičenie pre vozíčkarov o dĺžke aspoň jednej míle, čo predstavuje 1,6 km.
Okrem špeciálneho odznaku pre hodinky Apple Watch, sa užívatelia dočkajú aj animovanej nálepky, ktorú je možné využiť pre správy v iMessage. Ak si chcete pozrieť vaše doterajšie úspechy a odznaky získané za tréning na hodinkách, otvorte aplikáciu Aktivita a prejdite do podsekcie Ocenenia. Okrem špeciálnych výziev tu nájdete všetky doposiaľ odomknuté úspechy za absolvované tréningy a rekordy v cvičení.
Apple Watch National Parks
Ako ste na tom vy a tréningy s inteligentnými hodinkami? Využívate Apple Watch pri cvičení a sledujete svoj progres, alebo ich používate primárne ako predĺženú ruku vášho iPhonu? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti v sekcii komentárov.


Svetapple.sk je najväčší slovenský Apple magazín. Všetko, čo o Apple potrebuješ vedieť, nájdeš u nás na jednom mieste.
Každodenné info o firme Apple, zariadeniach iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a ďalších. Apple návody, Apple recenzie, Apple novinky aj Apple servis. So všetkým ti poradíme na svetapple.sk.
Magazín svetapple.sk prevádzkuje spoločnosť Netspree s.r.o.
IČO: 48167657
DIČ: 2120076189
VAT: SK2120076189 ($7a, prenesenie daňovej povinnosti)
Kontaktný e-mail: [email protected]

source