Hodinky Tambour Horizon Light Up spájajú svet špičkových technológií a luxusu. Hodinky tretej generácie z módneho domu Louis Vuitton majú operačný systém navrhnutý na mieru a ide o prvé hodinky vyrobené pre telefóny iPhone, ktoré nepochádzajú od Applu. Sú však kompatibilné aj so smartfónmi so systémom Android a HarmonyOS. Displej hodiniek je vyrobený zo zakriveného zafírového skla a má kaleidoskopicky sfarbený ciferník s 11 rôznymi farbami.

Hodinky sa dodávajú s tromi rôznymi ciferníkmi a ôsmimi zabudovanými konfiguráciami ciferníka. Vďaka 24 LED svetlám na prstenci ciferníka sa LED animácie prispôsobujú konfigurácii hodiniek, a tak je zážitok každého používateľa jedinečný. Pomocou gest a funkčných tlačidiel môžete v aplikácii Louis Vuitton Connect spravovať cestovný itinerár, každodenné aktivity, ako sú správy, počasie a váš program, ako aj telefónne hovory a hudbu.
SAMSUNG_092022 M Advertisement
Aplikácia je rozdelená do rôznych funkcií a kategórií (My Day, My Travel a pod.) a obsahuje aj rôzne režimy pre dovolenku, spoluprácu, módne prehliadky a ďalšie. Hodinky Tambour Horizon Light Up sú vodovzdorné, sú vybavené monitorom srdcového tepu a výkonným hardvérom. Možno ich pripojiť aj k ďalším zariadeniam, ktoré tento módny dom vyvinul, napríklad k reproduktoru Horizon Light Up, ktorý sa dá pridať pomocou aplikácie Louis Vuitton Connect. Cena hodiniek sa začína od 3400 USD.
Zdroj: crfashionbook.com.
Redakcia
Vytvorené spoločnosťou For Best Clients, s.r.o.
Hostingove služby poskytuje spoločnosť WebSupport, s.r.o.
© 2020 všetky práva vyhradené • Nextech: 2644-6804

source