Najočakávanejším smartfónom prvého polroka 2017 je určite Samsung Galaxy S8. Nová vlajková loď kórejského výrobcu by mala priniesť nový dizajn v dvoch rôznych veľkostiach. Avšak, klasický plochý displej tu už nehľadajme, keďže obidva varianty budú mať zaoblený displej. Okrem toho by sa očakávaná novinka mala zbaviť aj fyzického tlačidla Domov podobne ako to spravil Apple s nedávno predstaveným iPhone 7.
Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa už začali objavovať prvé rendery. Užívateľ @KingwayLee publikoval svoje koncepty, ktoré zobrazujú jeho vlastnú predstavu Galaxy S8. V jeho renderoch vyzerá Galaxy S8 tenšie ako tohtoročná vlajková loď Galaxy S7 Edge. Spodná brada zariadenia ukrýva kapacitné tlačidlo Domov, ktoré má štvorcovú podobu a má v sebe integrovaný snímač odtlačkov prstov. Aj keď tlačidlo vyzerá byť príliš malé na ľudský prst.
Na zadnej strane S8 nenájdeme duálny systém fotoaparátov podobne ako má Huawei P9 alebo iPhone 7 Plus. To ale nemusí byť problémom, keďže Galaxy S7 Edge a Google Pixel fotia perfektne aj s jedným fotoaparátom. KingwayLee vynechal aj 3,5 mm jack konektor. Šušká sa, že Samsung bude po Apple, LeEco, Motorole a HTC taktiež nasledovať tento trend. Obrázky konceptu Galaxy S8 si môžete pozrieť nižšie.
Galaxy S8 render Galaxy S8 render Galaxy S8 render Galaxy S8 render Galaxy S8 render Galaxy S8 render
Zdroj: Gizmochina
Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku
Copyright © 2010-2022 MojAndroid.sk (ISSN 1338- 6700) Virtual studio spol. s r.o., Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC., Webdesign by kennymax
+

source