Portál MôjAndroid.sk si pre vás v spolupráci s Kooperativou pripravil súťaž, v ktorej môžete vyhrať smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur. Jediné, čo musíte urobiť, je správne odpovedať na tri súťažné otázky. A možno sa šťastie usmeje práve na vás.
Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári nižšie. Súťaž trvá do 9.10.2022.
Ak odpoviete na všetky otázky správne, budete zaradení do finálneho žrebovania o smartfón podľa vlastného výberu. Výherca si bude môcť vybrať z piatich modelov, ktoré mu budú oznámené po vyžrebovaní.
Odpovede na súťažné otázky nájdete v článku KOOPERATIVA v mobile: Riešenie škodových udalostí bez zbytočného stresu, alebo priamo v aplikácii Kooperativa.


Pokiaľ sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite na tento odkaz.

Podmienky súťaže
Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku
Copyright © 2010-2022 MojAndroid.sk (ISSN 1338- 6700) Virtual studio spol. s r.o., Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC., Webdesign by kennymax
+

source