Výstava MWC 2017 je oficiálne za nami a spoznali sme na nej rozhodne množstvo zaujímavých zariadení. Zatiaľ čo najlepším smartfónom roka 2016 sa stal Samsung Galaxy S7 Edge, ocenenie Najlepší nový smartfón na MWC 2017 získala novinka Sony Xperia XZ Premium.
03_Xperia_XZ_Premium_silver_dualview
Nie je prekvapením, že práve nová Xperia XZ Premium získala toto prestížne ocenenie. Ponúka totižto naozaj TOP parametre a 4K displej, ktorý je reálne dostupný pre komerčných zákazníkov. Po minulé roky toto ocenenie získali zariadenia LG G5, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Gear Fit, HTC One a Nokia 808 PureView.
Sony Xperia XZ Premium mala v Barcelone pomerne silnú konkurenciu – za všetkých spomenieme Huawei P10 a P10 Plus, všetky nové Nokia smartfóny, BlackBerry KEYone, Moto G5 a G5 Plus, či v neposlednom rade LG G6, ktorý viacerí hodnotia ako najzaujímavejšie zariadenie tejto výstavy.
Zdroj: PocketNow
Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku
Copyright © 2010-2022 MojAndroid.sk (ISSN 1338- 6700) Virtual studio spol. s r.o., Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC., Webdesign by kennymax
+

source