Samsung rozširuje zástupy zariadení bežiacich na operačnom systéme Android 7.0 Nougat. Ten má po tom, ako ho dostal Samsung Galaxy A5 (2016), získať aj menší súrodenec Samsung Galaxy A3 (2016). O dostupnosti updatu s touto verziou Androidu informovali viacerí majitelia tohto zariadenia v Európe. Zo Slovenska sme však potvrdenie o dostupnosti aktualizácie nedostali. Očakávame však, že aj u nás by mohla byť sprístupnená v priebehu nasledovných dní alebo týždňov.
Update je pomerne masívny a vyžaduje si stiahnutie inštalačného balíka s veľkosťou 950 MB. Ten by mal samozrejme priniesť novšiu verziu Androidu, ako aj niekoľko ďalších vylepšení. Presné zmeny však zatiaľ neboli špecifikované.
Každopádne, to, že Samsung Galaxy A3 (2016) aktualizáciu dostane už v dohľadnej dobe, je veľmi dobrá správa pre všetkých jeho majiteľov. Ak update dostanete aj vy, tak nás o tom neváhajte informovať!
Zdroj: phonearena
 
Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku
Copyright © 2010-2022 MojAndroid.sk (ISSN 1338- 6700) Virtual studio spol. s r.o., Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC., Webdesign by kennymax
+

source