Leto takmer ako pri mori na vás čaká v komplexe x-bionic® sphere 5*, ktorý sa nachádza v pokojnej časti mesta Šamorín na brehu vodného diela Gabčíkovo a v blízkosti hrádze. Rozsiahly rezort ponúka priestranné izby, zábavu v aquaparku, či v zábavno-dobrodružnom parku Adventureland, vynikajúcu a pestrú stravu. Počas minulého roka sme si leto s animátormi v rezorte vyskúšali a na základe množstva pozitívnych recenzií sme sa rozhodli si ho zopakovať. Počas letných prázdnin si tu celé rodiny môžu užiť jedinečný animačný program s až 20 animátormi rodinného klubu Planet Fun. Tí majú pre deti i dospelých pripravených vyše 300 aktivít a športové akadémie plávania, futbalu, tanca a fitnes.
Priamo v centre celoročného strediska Jasná sa nachádza prestížny Grand Jasná ****. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza lanovka, ako aj viaceré možnosti na výlety, či turistiku. Aj tu v termíne 01.07. – 02.09.2021 nájdete až 6 animátorov rodinného klubu Planet Fun, ktorí sa postarajú o program vašich detí a vy si môžete vychutnať relax vo wellness centre, ktoré je situované do exteriéru a tým sa znásobuje zážitok relaxu priamo v prírode. Zároveň sa deti môžu zapojiť do športovej akadémie plávania, kde sa môžu naučiť plávať prípadne zlepšiť svoje plavecké schopnosti.
Malebné chalúpky, majestátna koliba a príjemné penzióny v obklopení lesa vás očaria už pri príchode do Rezortu Gothal Liptovská Osada. Mohlo by sa zdať, že ide o jeden z mnohých ubytovacích komplexov s chalupami na Liptove, no rezort sa odlišuje od ostatných, práve širokou ponukou aktivít. Pričom, ako prvý treba spomenúť unikátny Vodný svet, ktorý ukrýva všetko, čo k dokonalej dovolenke potrebujete – plavecký, relaxačný a detský bazén, detský kútik, aquabar, ako aj viaceré možnosti na zábavu (stolný futbal, bowling, fitnes, lezecká stena, golfový trenažér). Pričom vstup do bazénov Vodného sveta máte v cene pobytu. Nechýbajú ani tradičné wellness služby – masáže, sauny a beauty sekcia a vyskúšať si môžete aj tzv. floating – nadnášanie na slanej vode ako v Mŕtvom mori. Ubytovať sa môžete v útulných izbách penziónov Borovica, Lipa a Breza. Raňajky a večere v rámci polpenzie sú podávané bufetovou formou v najväčšej kolibe na Liptove.
Poloha rezortu je ideálna pre realizáciu množstva výletov. A azda najatraktívnejším zážitkom, ktorá poteší vyznávačov adrenalínovejších atrakcií je, len 4 kilometre od vzdialené jediná ferrata na Liptove – Dve Veže. A aby bol váš pobyt v rezorte o niečo pestrejší, pre vás i vaše deti, o ich zábavu sa postarajú 4 animátori rodinného klubu Planet Fun.
Leto vo Vysokých Tatrách sa môže pochváliť tými najkrajšími panoramatickými výhľadmi, ktoré sú spojené so sviežim horským vzduchom a neopakovateľnými zážitkami. Vašu letnú dovolenku môžete prežiť v čarokrásnom prostredí veľhôr v srdci Európy. Vyvezte sa lanovkou na Skalnaté pleso do nadmorskej výšky 1751 m n.m. a doprajte si relax v reštaurácii Panoráma, prechádzku okolo priezračného horského plesa alebo sa vydajte ďalej po najkrajších tatranských trasách, nenechajte si ujsť člnkovanie na hladine Štrbského plesa s viac ako 130 ročnou históriou.
Grandhotel Starý Smokovec **** prvý veľký tatranský hotel patrí k neodmysliteľnému koloritu Starého Smokovca. Priamo pri hoteli má stanicu pozemná lanovka na Hrebienok, vďaka čomu má hotel skvelú východiskovú polohu k výletom a turistike vo Vysokých Tatrách. Na výletoch, ale aj priamo v hoteli sa o zábavu deti i dospelých postará 6 – členný tím animátorov.
Svetoznáme kúpele Piešťany sú špičkou v liečbe reumatických ochorení a pomáhajú aj pri iných ochoreniach pohybového aparátu. Wellness a liečebný hotel Park**** s rekonštruovaným a elegantným interiérom sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, pri ramene rieky Váh. Počas all inclusive pobytu v období letných prázdnin na rodiny s deťmi čaká až 4 animátorov rodinného klubu Planet Fun, ktorí sa postarajú o zábavu detí i dospelých. Ani tu nechýbajú športové akadémie – plávania a futbalu.
Letné prázdniny trvajú dlhé dva mesiace, a tak je potrebné si naplánovať okrem spoločnej rodinnej dovolenky aj to, kde budú deti tráviť čas počas zvyšku prázdnin. Ak bývate v okolí Bratislavy, Šamorína, máme pre vás tip – Denný tábor Slovenského olympijského tímu. Hlavným mottom tábora je „Nájdi si svoj šport a zaži more zábavy“. Deti si môžu vyskúšať jednotlivé olympijské športy s profesionálnymi športovými trénermi a osobnosťami a nájsť ten správny pre seba. Okrem toho zažijú more zábavy v bazénoch, akvaparku a v najväčšom multifunkčnom náučnom ihrisku AdventureLand s obľúbenými slovenskými animátormi. A to všetko na športoviskách Olympijského tréningového centra -x bionic® sphere. Tábor je určený pre deti vo veku od 6 – 15 rokov a v cene tábore aj okrem nabitého programu aj komfortná doprava z Bratislavy do Šamorína a naspäť.
Prázdniny sú prakticky za dverami a je tak najvyšší čas naplánovať, kde a ako budete tráviť čas vy i vaše ratolesti. Aj dovolenka na Slovensku je prísľubom zážitkov a najmä spoločne stráveného času.
Na americkú pevninu by mohol udrieť s rýchlosťou vetra 250 km/h.
odvolať, aby nemohol ďalej škodiť Slovensku. Dodal, že krajina je v rozvrate.
parlamente skutočne rád, že SaS odišla z koalície. Zároveň vyhlásil, že žasol, ako to tam dva a pol roka liberáli vydržali.
Nesúhlasia s riešením energetickej krízy a podporou Ukrajiny.
vyšetrujú pre sexuálne obťažovanie.
a Trnava si v pohári zastrieľali.
požiadal Putina o pripojenie k Rusku.
v Doneckej oblasti na východe Ukrajiny.
Počas búracích prác sa na dome prepadol krov strechy, ktorý zavalil robotníkov.
vyzval šéfku belgickej diplomacie na ukončenie vyšetrovania mrtia Slováka Jozefa Chovanca po zásahu belgickej polície v roku 2018.
Tarabovi odkázal, že predčasné voľby sľúbiť nevie. „Nie som povaľač vlád, len hovorím nech Matovič odíde,“ spresnil.
K poškodeniu vojnových hrobov v Ladomirovej podľa pamiatkarov nedošlo. (TASR)
z Ukrajiny odmietajú ísť na kongres.
Európska komisia navrhuje ďalšie sankcie voči Rusku vrátane stropu na ceny ropy. (TASR)
Na domácnosť stanovili maximálny limit.
v rámci rozpočtovej podpory Európskej únie.
Podľa neho maily kajúcnika Suchobu naznačujú, že si mali pýtať úplatky.
Prezidentka Čaputová ratifikovala vstup Švédska a Fínska do NATO. (TASR)
Pochybil som, kajá sa hviezda.
Špecializovaný trestný súd odmietol obžalobu podanú na exšéfa SIS Vladimíra Pčolinského. (TASR)
Premiér a Mikulec volajú po dôslednej ochrane vonkajšej schengenskej hranice. (TASR)
získala medailu aj miesto na OH.
Rusko nebude vydávať cestovné pasy občanom, ktorí boli mobilizovaní do armády. (TASR)
Pýta sa, prečo jej strana dva roky súhlasila s „neodbornými nápadmi blázna Matoviča“.
povedal v relácii TV Pravda – Fair Play futbalový expert Vladimír Goffa.
deň: 17 °C,
V noci možnosť slabého dažďa.
noc: 8 °C
deň: 15 °C,
Večer a v noci dážď.
noc: 7 °C
deň: 17 °C,
Počas dňa čiastočne zamračené.
noc: 9 °C
deň: 16 °C,
Ráno a v noci slabý dážď.
noc: 10 °C
deň: 15 °C,
Dážď až do rána, ktorý začne znovu večer.
noc: 9 °C
deň: 15 °C,
Ráno a popoludní dážď.
noc: 10 °C
deň: 16 °C,
Slabý dážď až do popoludnia, ktorý začne znovu v noci.
noc: 11 °C
deň: 17 °C,
Počas dňa dážď.
noc: 11 °C
deň: 17 °C,
Počas dňa dážď.
noc: 11 °C
178000 €
650000 €
Ďalšie reality a ceny nehnuteľností
423000 €
646000 €
Ďalšie reality a ceny nehnuteľností
90000 €
98000 €
Ďalšie reality a ceny nehnuteľností
Viac kurzov
Vážení diskutujúci!
Teší nás váš záujem vyjadrovať svoj názor a diskutovať pod príspevkami, ktoré sú uverejnené na našej webovej stránke. Je v našom záujme, aby komunita našich čitateľov komunikovala na vecnej, demokratickej a ľudsky akceptovateľnej úrovni, preto sme sa rozhodli vymedziť pravidlá, v rámci ktorých by podľa nás mala prebiehať debata pod článkami. Veríme, že diskusiu neochudobnia, naopak, pomôžu k jej vecnejšej rovine.
Keďže sa na našej webstránke nachádzajú tisícky článkov a nie je v našich možnostiach neustále ich monitorovať, budeme radi, ak nám v tom pomôžete. Hneď vedľa tohoto Kódexu pribudla možnosť nahlasovať nevhodné príspevky.
Za nevhodné považujeme príspevky:
Ďakujeme za pochopenie.
Tím TA3
FLASH správy

source