Je krásna a vždy úplne žiari. Reč je o našej slovenskej tanečníčke Ivane Gáborík, ktorá vie, že cesta ku kráse vedie aj cez žalúdok. Takéto typy raňajok odporúča aj vám!
Káva nemôže Ivane v dennej rutine chýbať
Doprajte si po lete prírodnú bombu, ktorá vám pomôže proti stresu a aj na krásne vlasy. Vyváženosť pokladá mladá tanečníčka Ivana Gáborík za kľúčovú. Jej jedálniček sa skladá hlavne z ovocia a zeleniny, raz za čas si však dopraje aj túto maličkosť. Inšpirujte sa jej raňajkami a skúste si ich pripraviť aj doma. Sľubujeme vám, že nebudete ľutovať!

Ivana má plno energie počas celého dňa, aj vďaka pestrým raňajkám
Prečítajte si tiež: Slovenky, ktoré svoje lásky obklopujú prírodou: Rozžiarené sestry Heribanové, Zdenka Predná má takéto veľké detičky
Každé ráno začína Iva zdravo. Nedá dopustiť na smoothie misky, ktoré si rada pripravuje aj doma. Jej obľúbenou je kombinácia banánu, proteínu, madľového masla a mlieka. Navrch si pridáva všetko, čo miluje. Čerstvé ovocie ako čučoriedky či figy posunú vaše ráno na úplne iný exotický level. Vyskúšať môžete aj príjemné acai ovocie. Tento prášok vám dodá množstvo antioxidantov na celý deň.

Mixované smoothie misky má Ivana rada v rôznych prevedeniach
Tanečnica si do svojho smoothie pridáva aj proteínový prášok. Bielkoviny na ráno si však príjemne vychutnáte aj v podobe vajíčok. Keď má Ivana chuť na slané raňajky, vyhráva u nej na instagrame stále populárna kombinácia. Avokádo a vajíčko je skvelou nízkotučnou kombináciou, ktorá zasýti na celé dopoludnie.

Slané raňajky si Ivana tiež najradšej vychutnáva v zdravej variante
Alternatívou zdravých raňajok, ktoré sú krásne aj na pohľad, je rozhodne farebná granola s ovocím. Jogurt či chlieb s arašidovým maslom si môžete dopriať aj vy a bez výčitiek. 

Raňajky doma si Ivana vždy pripravuje zdravé a ovocné
Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie slnečné okuliare podľa Dominiky Navara Cibulkovej: Tieto vám predĺžia letné dni
Ráno bez kávy nie je pre manželku hokejistu ani ránom. Svoje kapučíno si najradšej vychutnáva aj s krásnym výhľadom. Po večeri sa však Ivanin vkus mení. Slnečné dni, ktoré ju rozhodne čakajú aj počas babieho leta, rada zaklincuje pohárikom chladeného šampanského od výberovej značky. Ivana rozhodne vie, ako chutí život!

Iva Gáborík si aj pri zdravej strave dopraje lahodný dúšok šampanského
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť. Viac informácií o spracovaní udajov na stránke.

source