Shiba Inu spúšťa zaujímavý a unikátny projekt. Zavádza portál pre spaľovanie tokenov SHIB. Čo všetko vám to môže priniesť a ako to funguje?
Spaľovací portál, ktorýí vám prinesie možnosť pasívneho príjmu? Áno! S takýmto projektom prichádza blockchain Shiba Inu. Hodleri tak budú môcť natrvalo zničiť svoje tokeny SHIB, čím sa bude pravidelne znižovať ponuka v obehu. V podstate tak získajú príležitosť zaujímavého pasívneho príjmu.
Let's goooo!! 💯🚀$SHIB burn portal is now LIVE now you guys can burn $SHIB, reduce its circulating supply.
— SHIB HODLER 🐕 (@ShibaInuHodler) April 23, 2022

Samotný projekt nesie názov „Shiba Inu burning portal“. Ide o portál, kam pošlete svoje tokeny SHIB, ktoré sa tam automaticky spália. Dá sa to teda považovať za peňaženku, z ktorej už nebude možné získať späť vaše tokeny. Keď ich tam teda raz pošlete, už nebude cesty späť. Ide o jednoduchý a účinný mechanizmus, ktorý zníži celkovú ponuku tokenov SHIB v obehu, čím by sa logicky má zvýšiť aj hodnota.
Mohlo by ťa zaujímať: Šok pre hodlerov XRP! Hlavný právnik: „Súdny proces Ripple vs. SEC skončí až v roku 2023“
Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Pre investorov to môže byť veľmi výhodné. Vzácne aktíva totiž bývajú preferovanejšie v porovnaní s kryptomenami, ktoré majú neobmedzenú ponuku. Samozrejme, stále to treba považovať iba za teoretický odhad. Nič nie je zaručené a už von koncom nie vo svete kryptomien. Fixná alebo znižujúca sa ponuka tokenov SHIB v obehu tak nemusí zaručene znamenať, že sa zvýši cena tohto aktíva. Výsledok celého procesu spaľovania sa ukáže až časom.
Zdá sa, že komunita má v tomto prípade naozaj veľmi silný hlas. Celý projekt totiž vznikol najmä vďaka nej.
Komunita Shiba Inu, alebo ako je všeobecne známe a prezývané ,armáda Shibʻ, bola dosť hlasná a poskytovala priebežnú spätnú väzbu, ktorá sa týkala vytvorenia systematickej metódy, v ktorej sa môže zvýšiť nedostatok.“
Akú odmenu teda môžete získať? Hodleri, ktorí sa rozhodnú spáliť svoje tokeny, dostanú odmenu vo forme tokenov s názvom „burntSHIB“. Jeho majitelia zase získajú token RYOSHI. Majiteľom burntSHIB bude celkovo rozdelených 0,49 % zo všetkých transakcií RYOSHI. V skutku zaujímavý pasívny príjem. Čo poviete?

source