hľadaj na refresheri
Čo nás čaká v kinách a televíziách?
Čo nás čaká v kinách a televíziách?
Rok 2022 bude plný nových slovenských seriálov, pokračujúcich sérií úspešných projektov, no nebude chýbať ani reality šou, ktorá nahradí Love Island. Od režiséra Jána Hřebejka uvidíme prvý pôvodný slovenský seriál z produkcie HBO a tvorcovia Za sklom sa postarajú o novú kriminálku.
 
Zuzana Mauréry sa stane hlavnou hrdinkou seriálu, ktorý vychádza z prípadov prokurátora Jána Šantu, a Česi a Slováci sa v reality šou Survivor pobijú o 100 000 €. Z filmov sa môžeš tešiť na historickú drámu o láske dvoch mladých dievčat či na komédiu s Jánom Koleníkom, Táňou Pauhofovou a Gabrielou Marcinkovou.
Medzi najvýraznejšie tohtoročné témy na Slovensku bezpochyby patrili mnohé zásahy Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) a takzvaná vojna bezpečnostných zložiek. Slováci sa vďaka tomu začali viac zaujímať o pozadie niektorých veľmi citlivých káuz.

Čo sa dozvieš po odomknutí?
Refresher je poprednou a vedúcou stránkou pre mladých ľudí u nás doma, je každodennou destináciou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o hudbu, módu, filmy, techniku a všetko to najzaujímavejšie zo sveta a domova.
Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

source