Každoročne pripravujeme veľkú anketu 4ka Android Code, v ktorej oceňujeme tie najlepšie slovenské aplikácie. Aplikácie sú rozdelené do viacerých kategórií a o konečnom poradí rozhodujete vy – naši čitatelia. Každý mesiac vyberieme niekoľko nových slovenských aplikácií a víťaz z hlasovania sa dostane priamo do konečného výberu. Toto je výber za február 2022.
Profily na sociálnych sieťach sa stávajú nástrojom, ktorým sa je možné prezentovať alebo zistiť informácie o danom človeku. Vo väčšine prípadov vám ale svoj profil musí daná osoba prezradiť. Nová aplikácia Whoo od slovenských tvorcov umožní zistiť Instagram a Snapchat účet ľudí v okolí aj bez opýtania.
Po spustení aplikácie je nutné si vytvoriť používateľský profil. K tomu môžete využiť vašu emailovú adresu alebo Google účet. Ďalším krokom je vytvorenie prezývky a vášho avataru. Pre vytvorenie avataru sa stačí odfotografovať priamo v aplikácii alebo nahrať obrázok z galérie smartfónu. Následne môžete do svojho profilu doplniť svoj účet na sociálnej sieti. Momentálne umožňuje aplikácia Whoo pridanie účtu pre Instagram a Snapchat. Ďalším krokom je vyhľadanie ľudí vo vašom okolí, ktorí majú rovnako nainštalovanú aplikáciu Whoo s vytvoreným profilom.
Stačí mať zapnuté GPS, stlačiť stredové tlačidlo na spodnej lište a behom pár sekúnd vidíte zoznam ľudí s ich avatarmi.
Staňte sa najlepším hráčom na svete. Zdokonaľ svoje schopnosti a ukážte ostatným, ako ďaleko sa môžete dostať. Ovládnite rebríky a buďte hrdí na svoje úžasné reflexy. V hre získavate rôzne postavy, s menom Jack vždy, keď sa dostatene o úroveň vyššie.
Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2022 na konci roka.


Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (2/2022)

Zobraziť výsledky
Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku
Copyright © 2010-2022 MojAndroid.sk (ISSN 1338- 6700) Virtual studio spol. s r.o., Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC., Webdesign by kennymax
+

source