Smart televízory Samsung s technológiou Samsung Smart TV od dnešného dňa ponúkajú streamingovú platformu HBO Max spoločnosti WarnerMedia.
Nová platforma bude k dispozícii v mnohých európskych krajinách (Portugalsko, Poľsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvátsko, Srbsko, Slovinsko, Severné Macedónsko, Moldavsko, Čierna Hora, Bosna a Hercegovina, Holandsko). Diváci si budú môcť vychutnať mnohé kultové klasické diela, do ponuky patrí napríklad sága Harry Potter či seriály Priatelia, Hra o tróny alebo Rodina Sopranovcov. Na platforme sa však objavia aj očakávané novinky, napríklad šiesta séria seriálu Gossip Girl, tretia séria Boja o moc alebo filmové hity Duna či Matrix Resurrections.
Okrem toho budú mať diváci možnosť sledovať vznikajúce filmy a seriály, medzi ktoré patria napríklad Lakers: Vzostup dynastie, tretia séria seriálu Eufória alebo Station Eleven.
„Samsung sa neustále svojim zákazníkom snaží poskytnúť domácu zábavu na najvyššej úrovni. Naše televízory podporujú najmodernejšie obrazové aj zvukové technológie a diváci sa môžu ponoriť do obsahu všetkého druhu z najrôznejších zdrojov. Toto partnerstvo nám pri ponuke špičkovej zábavy pre celú rodinu výrazne rozširuje možnosti,“ vyhlásil Nathan Sheffield, riaditeľ divízie pre TV a audio v spoločnosti Samsung Electronics Europe.
Samsung je lídrom televízneho trhu už 16 rokov v rade a platforma Samsung Smart TV ponúka najväčší výber aplikácií vrátane mnohých streamingových platforiem.
Pre stiahnutie aplikácie HBO Max je nutné pripojiť smart televízor Samsung k internetu. Potom už stačí len otvoriť obchod s aplikáciami vľavo na hlavnej lište, vyhľadať aplikáciu HBO MAX, vybrať ju a kliknúť na možnosť „Stiahnuť“. Je potrebné predplatné. Súčasní používatelia služby HBO GO môžu na prihlásenie použiť existujúce užívateľské meno a heslo. Noví zákazníci sa môžu k predplatnému prihlásiť na stránkach HBOMax.com alebo prostredníctvom služby Samsung Checkout.
[1]K dispozícii pri modeloch Samsung Smart TV z roku 2016 a pri novších.
[2] Medzi predstavením a dostupnosťou aplikácie môže byť isté oneskorenie. Aplikácia vyžaduje k stiahnutiu a správnemu fungovaniu internetové pripojenie. Platformu Samsung Smart TV využívajú k ponuke aplikácií poskytovatelia obsahu. Tí z platformy môžu svoje aplikácie kedykoľvek odstrániť alebo ich prestať podporovať. Využitie niektorých aplikácií je podmienené dohodami s tretími stranami. Niektoré funkcie, aplikácie a služby vyžadujú súhlas s poskytnutím a využitím osobných údajov, v prípade zakúpenia istého príslušenstva. Vývojári aplikácií si môžu účtovať predplatné alebo zmluvné náklady.
Ďalšie tlačové správy >>

source