Spoločnosť Tag Heuer čoskoro ponúkne milovníkom inteligentných hodiniek, ktorí majú radi, keď ich pripojené zariadenia oplývajú štýlom, nový model Connected Calibre E4. Luxusné nositeľné zariadenie s operačným systémom Wear OS bude stáť 1800 dolárov. Tag Heuer bol jedným z prvých tradičných výrobcov luxusných hodiniek, ktorý v roku 2015 uviedol na trh drahé smart hodinky Connected Watch s cenou 1500 dolárov. O niekoľko rokov neskôr nasledoval model Connected Modular 45 za 1600 dolárov a minulý rok prišla verzia Connected Watch s motívom Super Mario.

Nové 45 mm hodinky Connected Calibre E4 majú väčšiu korunku ako ich predchodca E3 a prepracovaný dizajn tlačidiel na jednoduchšie používanie. Displej OLED pokrýva ultraodolné ploché sklo a kupujúci majú možnosť výberu ocele alebo drahšieho titánu ako hlavného materiálu. K dispozícii je obvyklá škála typov a farieb remienkov. Pre tých, ktorí chcú niečo elegantnejšie a menšie, je tu 42 mm variant, ktorý sa hodí skôr na formálne príležitosti ako do posilňovne. Má tenšie puzdro, menší rám a klenuté zafírové sklíčko pokrývajúce displej.
Vnútri sú hodinky vybavené najnovšou platformou Qualcomm Snapdragon 4100 Plus, rozhraním bluetooth 5.0, jasnejším displejom, výškomerom, akcelerometrom, monitorom srdcového tepu, kompasom a snímačom GPS. Tag Heuer uvádza, že 45 mm model má o 30 % dlhšiu výdrž batérie ako posledná generácia modelu E3 a ponúka celodenné používanie, ktoré zahŕňa hodinu behu a dve hodiny chôdze alebo päť hodín sledovania golfu.

Verzia 42 mm by mala vydržať celý deň, ale iba s hodinou sledovania behu. K dispozícii je aj nabíjačka vo forme stojana, ku ktorej sa hodinky pripevnia pomocou magnetov. Hodinky budú fungovať so systémom Wear OS 2, ale v druhej polovici roka dostanú bezplatnú aktualizáciu na systém Wear OS 3. Hodinky Connected Calibre E4 sa začnú predávať 10. marca za cenu od 1800 USD za oceľový 42 mm model. Cena 45 mm oceľovej verzie sa začína na 2050 USD s gumovým remienkom a siaha až po 2550 USD za titánový model.
Zdroj: techspot.com.
Redakcia
Vytvorené spoločnosťou For Best Clients, s.r.o.
Hostingove služby poskytuje spoločnosť WebSupport, s.r.o.
© 2020 všetky práva vyhradené • Nextech: 2644-6804

source