hľadaj na refresheri
Kopírovanie a kradnutie hudieb sa dotklo aj legendárnej crew z Piešťan. Skladba Real Newz z rovnomenného albumu bola vytvorená do beatu, ktorý producent nevytvoril vlastnou hlavou.
Kopírovanie a kradnutie hudieb sa dotklo aj legendárnej crew z Piešťan. Skladba Real Newz z rovnomenného albumu bola vytvorená do beatu, ktorý producent nevytvoril vlastnou hlavou.
Kým Kontrafakt drví rebríčky streamovacích služieb novým albumom, zároveň musí riešiť nepríjemnosti v súvislosti s informáciami, ktoré vyplávali na povrch vďaka členovi DMS Smartovi. Práve on poukázal na existenciu tohto videa na YouTube, po ktorého prehratí by sme nemuseli ďalej situáciu komentovať. 
 
Slovenský producent odhalil, že beatmaker Baret uvedený ako autor hudby ku skladbe Real Newz z rovnomenného albumu v skutočnosti vydával za svoju cudziu prácu, ktorú len veľmi mierne poupravil. Netrvalo dlho a informácia sa dostala až k Rytmusovi. Ten situáciu patrične okomentoval, najprv však fanúšikov nechal, aby si obe verzie vypočuli a pochopili, kde je problém.
 

Kontrafakt má na albume kradnutý beat. Slovenský producent sa priznal, Rytmus by skladbu najradšej vymazal
Zdroj: Rytmusking/IG

Reakcia obvineného producenta

Nie je jasné, ako a či vôbec obhájil situáciu Baret pred svojimi sledovateľmi na súkromnom profile, preto sme ho požiadali aj o oficiálne stanovisko.
 
Vyber si jednu z možností a pokračuj v čítaní.
Pokračovaním potvrdzujem, že som si prečítal/a a súhlasím s Podmienky používania portálu, Zásady ochrany osobných údajov služieb Refresheru.
Chceš sa prihlasovať s heslom?
Po prihlásení si v nastaveniach účtu vieš pridať heslo, ktoré môže slúžiť na prihlasovanie a nebudeš musieť využívať prihlasovací odkaz.
Refresher je poprednou a vedúcou stránkou pre mladých ľudí u nás doma, je každodennou destináciou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o hudbu, módu, filmy, techniku a všetko to najzaujímavejšie zo sveta a domova.
Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

source