Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.
Jeho úmrtie potvrdila najbližšia rodina.
Ed Asner, sedemnásobný držiteľ cien Emmy, zomrel vo veku 91 rokov. Informuje magazín PEOPLE.
Smrť hereckej hollywoodskej legendy potvrdili rodinní príslušníci v nedeľu ráno na sociálnej sieti Twitter. „Slová nedokážu vyjadriť smútok, ktorý cítime. S bozkom na tvoju hlavu – dobrú noc, oci. Ľúbime ťa,“ píše sa v príspevku.

We are sorry to say that our beloved patriarch passed away this morning peacefully. Words cannot express the sadness we feel. With a kiss on your head- Goodnight dad. We love you.

zdroj: Twitter/TheOnlyEdAsner
VIDEO: Ed Asner oslávil 90. narodeniny:

Zdroj: Profimedia.sk

Ed Asner bol najviac známy vďaka postave Loua Granta v seriáloch The Mary Tyler Moore Show a tiež Lou Grant. Okrem cien Emmy získal aj ocenenie za celoživotné dielo Screen Actors Guild Life Achievement v roku 2001. Na konte má tiež päť Zlatých glóbusov a od roku 1992 má svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Zdroj: Profimedia.sk

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO
© 2022 MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o., Bratislavská 1/a, 843 56 Bratislava
Spoločnosť MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o. využíva spravodajský servis TASR, ktorého obsah je chránený autorským zákonom. TASR – Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. © 2022 The Associated Press (AP) – všetky práva vyhradené. Materiály AP nesmú byť ďalej publikované, vysielané, prepisované alebo redistribuované.

source