hľadaj na refresheri
Separ a Gleb vydávajú spoločnú skladbu s názvom Hey G. Ide o vec, ktorá vracia rap na sídlisko.
Separ a Gleb vydávajú spoločnú skladbu s názvom Hey G. Ide o vec, ktorá vracia rap na sídlisko.
Separ a Gleb vyzvali fanúšikov, aby pod video odídenca z hudobného vydavateľstva FCK THEM pridali na Instagrame 40-tisíc komentárov.
 
Za odmenu dostali fanúšikovia nový singel. Cieľ sa podarilo naplniť skoro presne za 24 hodín od zverejnenia ambicióznej výzvy.
 
Novinka s názvom Hey G! je pre niekoho prekvapivou spoluprácou, keďže hudobné svety Separa a Gleba sa doteraz z diaľky obchádzali. Niektorí poslucháči si dokonca mysleli, že keď Gleb v rámci #hot16 kritizoval raperov, ktorí si hovoria „goat“, myslel tým aj člena DMS. Separ však tieto komentáre veľmi rýchlo dementoval.
Vyber si jednu z možností a pokračuj v čítaní.
Pokračovaním potvrdzujem, že som si prečítal/a a súhlasím s Podmienky používania portálu, Zásady ochrany osobných údajov služieb Refresheru.
Chceš sa prihlasovať s heslom?
Po prihlásení si v nastaveniach účtu vieš pridať heslo, ktoré môže slúžiť na prihlasovanie a nebudeš musieť využívať prihlasovací odkaz.
Refresher je poprednou a vedúcou stránkou pre mladých ľudí u nás doma, je každodennou destináciou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o hudbu, módu, filmy, techniku a všetko to najzaujímavejšie zo sveta a domova.
Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

source