28.6. 2021 7:40 Užívajú si leto. Rodina hokejistu Mariána Gáboríka si už v júni dopriala letnú dovolenku. Ich útočiskom sa stalo Chorvátsko, konkrétne Jadranské more, keďže Marián aj jeho manželka zložili kapitánske skúšky a plavia sa na luxusnej lodi.
„Urobiť si kapitánske skúšky bol ten najlepší nápad,“ pochválila sa pred pár dňami bývalá tanečníčka z paluby luxusnej jachty. Gáboríkovci spoločne s dcérkou Bellou odhaľujú skryté a pokojné zákutia chorvátskeho pobrežia. Väčšinou pevne drží kormidlo kapitán Marián a Ivane zostáva úloha všetko dokumentovať.
Příspěvek sdílený ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)
So zábermi sa potom delí na sociálnych sieťach a občas prihodí aj niekoľko provokujúcich záberov, ktoré pripomínajú časy, keď ešte nebola matkou, veď presvedčte sa o tom sami vo FOTOGALÉRII!
© 2022 News and Media Holding, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.

source