Social media
Minulý rok sa kvôli pandémii odložilo hneď niekoľko veľkých filmových premiér.
Kvíz: Spoznáš filmy natočené podľa knižnej predlohy na základe jednej fotografie?
Keďže sa situácia dostáva ako tak pod kontrolu a začínajú sa otvárať kiná, budeš môcť konečne zasa zažiť ten neopísateľný pocit sadnúť si v kine a popri sledovaní filmu si vychutnávať popcorn alebo nachos.
Aby si sa mal na čo tešiť, prinášame ti zoznam 10 filmov, ktorých premiéru v kine si určite nemôžeš nechať ujsť.
Dátum premiéry: 16. 7. 2021
Hviezda NBA LeBron James sa spojil s Bugs Bunnym a ďalšími členmi Looney Tunes a prinášajú ti toto dlho očakávané pokračovanie klasiky z roku 1996. Vidieť to budeš môcť ako na streamovacej platforme HBO Max, tak aj v kinách. Rodinná komédia od režiséra Malcolma D. Leeho zahŕňa mená ako Sonequa Martin-Green či Don Cheadle. V snímke sa môžeš tešiť aj na ďalších hráčov NBA ako Klay Thompson, Chris Paul a ďalší.
Dátum premiéry: 30. 7. 2021
Emily Blunt a Dwayne Johnson si spolu zahrajú v novom dobrodružnom fantasy filme Jungle Cruise. Príbeh je inšpirovaný atrakciou v zábavnom parku Disneyland. V príbehu budeš môcť sledovať dobrodružnú výpravu charizmatického kapitána a odvážnej prieskumníčky do amazonskej džungle.
Dátum premiéry: 24. 9. 2021
Tom Hardy je späť a opäť v úlohe jedného z najväčších nemesis hrdinov Spider-Mana, Venoma. Ten je tentokrát pripravený premôcť sériového vraha Carnagea v podaní skvelého Woodyho Harrelsona.
Dátum premiéry: 8. 10. 2021
No Time To Die je ďalším príbehom o slávnom agentovi 007. Bond opustil aktívnu službu a užíva si pokojný život na Jamajke. Jeho pokoj je ale krátkodobý. Objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter zo CIA so žiadosťou o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšia, ako sa očakávalo a navedie Bonda na stopu záhadného záporáka vyzbrojeného novou nebezpečnou technológiou. Opäť sa môžeš tešiť na hviezdne obsadenie v podobe Daniela Craiga, Ramiho Maleka a Léi Seydoux.
Dátum premiéry: 11. 11. 2021
Nadchádzajúci diel ikonickej franšízy pokračuje 30 rokov po roku 1989 (Ghostbusters II). Sleduje rodinu, ktorá sa presťahuje do malého mesta. Opäť sa môžeš tešiť na starých dobrých lovcov duchov. Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver a Annie Potts si zopakovali svoje úlohy z pôvodného filmu a pridali sa k nim aj Finn Wolfhard, McKenna Grace, Paul Rudd a Carrie Coon.
Dátum premiéry: 19. 11. 2021
35 rokov po pôvodnom trháku sa po absolvovaní rokov služby jeden z najlepších letcov námorníctva Pete „Maverick“ Mitchell (Tom Cruise) vracia, aby konfrontoval svoju minulosť. Spojí to s výcvikom novej skupiny absolventov pre život ohrozujúcu misiu. V akčnom filme režiséra Josepha Kosinskiho si zahrali Jennifer Connelly, Jean Louisa Kelly, Val Kilmer a Miles Teller.
Dátum premiéry: 10. 12. 2021
Adaptácia muzikálu z roku 1957, West Side Story, skúma zakázanú lásku a rivalitu medzi Jets a Sharks, dvoma dospievajúcimi pouličnými gangmi rôzneho etnického pôvodu. V hlavných úlohách sa predstavia Ansel Elgort, Rachel Zegler či Ariana DeBose.
Dátum premiéry: 18. 12. 2021
Tretí diel Spider-Mana s Tomom Hollandom v úlohe Petra Parkera aka Spider-Mana už teraz láka fanúšikov na pripravovaný film vďaka rečiam o zloduchoch z minulých titulov. Doktor Octopus od Alfreda Molinu z filmu „Spider-Man 2“ v hlavnej úlohe s Tobeym Maguireom a Jamie Foxx ako Electro z filmu „Amazing Spider-Man 2“ s Andrewom Garfieldom si zopakujú svoje úlohy v ambicióznom superhrdinskom filme.
Dátum premiéry: 21. 12. 2021
Priprav sa na opätovný vstup do Matrixu. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson a Daniel Bernhardt si zopakujú svoje úlohy vo štvrtom filme milovanej sci-fi série, ktorú režírovala Lana Wachowski. Podrobnosti, o čom príbeh bude, sú zatiaľ nejasné.
>>> Filmy, z ktorých mrazí. Pozri si najlepšie mysteriózne thrillery posledného desaťročia<<<
Dátum premiéry: neurčená
Podľa románu Joyce Carol Oatesovej hrá Ana de Armas Marilyn Monroe vo fiktívnom portréte najslávnejšieho sexsymbolu sveta v 50. a 60. rokoch. Účinkujú Adrien Brody, Bobby Cannavale, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Evan Williams, Xavier Samuel, Caspar Phillipson, Toby Huss, Sara Paxton a David Warshofsky.
_________________________
Pozri si aj naše video:
Tiež si pozri…
Social media

source