Neváhajte a zavolajte nám na +421 948 301 826.
Sme tu pre vás Po-Pia 10:00 – 16:30
Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu a zároveň zažiť niečo nové? Omrzeli vás klasické dovolenkové destinácie? Hľadáte dobrodružstvo a relax zároveň?
Vyberte sa na exotickú dovolenku! V našej ponuke nájdete takmer 4000 hotelov v 40 destináciách. Každý kút sveta je iný, a preto aj vaša exotická dovolenka bude špeciálna podľa toho, kam sa vyberiete.
Egypt je obľúbenou celoročnou destináciou s dostupnými cenami a mnohými all inclusive rezortmi. Krajina si vás určite získa priezračným morom s fascinujúcim podmorským svetom. Na svoje si prídu aj milovníci histórie pri návšteve pyramíd.
Takisto celoročne môžete navštíviť Kanárske ostrovy, ktoré ponúkajú slnečný azyl aj počas zimných mesiacov. Vďaka výhodnej blízkej polohe a mnohým all inclusive rezortom je táto destinácia vhodná aj pre rodiny s deťmi. Ostrovy ponúkajú kúpanie v priezračných vodách oceánu a oddych na pláži, ale aj bujarý nočný život.
Relatívne blízko od Európy sa nachádzajú Kapverdy, zatiaľ nie veľmi objavené súostrovie ležiace severozápadne od Afriky, ktoré poskytuje ideálne podmienky na potápanie či windsurfing, ale aj oddych na hebkých piesočných plážach s priezračným morom. Medzi rôznorodými ostrovmi sa môžete poľahky presúvať a objavovať tak romantické zátoky, starobylé mestečká, či vyhasnuté sopky.
Chuť Orientu môžete zažiť v Spojených arabských emirátoch, z ktorých najvychytenejším je Dubaj, ktorý je povestný obrovským množstvom atrakcií nielen pre deti. Okrem obrovských nákupných centier a zábavných parkov ponúka Dubaj aj priezračné more a biele piesočné pláže. Exotická dovolenka v tejto krajine je v súčasnosti ešte jednoduchšie vďaka zrušeniu víz!
Ak si chcete užiť sladké ničnerobenie, vyberte sa na exotický zájazd na Kubu alebo do Dominikánskej republiky. Nádherné kúpanie na dlhých plážach s palmami, priezračné more, lahodné kokteily a pohodovú karibskú atmosféru si užijete práve na týchto ostrovoch, najlepšie v niektorom z mnohých all inclusive rezortov.
Mexiko je vďaka all inclusive hotelom ideálnou dovolenkou v exotike pre rodiny s deťmi, a zároveň táto krajina ponúka ohromnú rozmanitosť. Oddych na pláži, unikátne kultúrne pamiatky, priateľskí domáci, chutná mexická kuchyňa, noci plné zábavy a latinskoamerického temperamentu.
Oáza uprostred Indického Oceánu – to sú Maledivy. Nájdite si aj vy svoj ostrovček a užite si ničím nerušené leňošenie na plážach s pieskom bielym ako práškový cukor. Ostrovy sú rajom aj pre potápačov, pretože vďaka krištáľovo čistej vode je tu bohatý podmorský svet. Najlepšie si užijete Maledivy, ak sa ubytujete v jednom z all inclusive hotelov.
Dosiaľ nepoznaný svet objavíte, ak sa vyberiete do Thajska. Odporúčame ubytovanie v hoteli len s raňajkami, pretože krajina je preslávená svojou vynikajúcou rozmanitou stravou za dobré ceny. Thajsko je vhodnou destináciou aj pre poznávací zájazd, ponúka totiž obrovské množstvo kultúrno-historických pamiatok. Populárne sú aj prímorské letoviská s rajskými plážami, či hlavné mesto Bangkok – moderná pulzujúca metropola s neobmedzenými možnosťami. Krajinu má čo ponúknuť celoročne.
Exotické dovolenky majú mnoho predností – slnečné počasie v zime, prekrásne piesočné pláže, azúrové more, skvelá miestna kuchyňa, zväčša priateľskí domáci, vynikajúca turistická infraštruktúra, neobmedzené nákupné možnosti, zábavné podniky s čulým nočným ruchom, či fascinujúce kultúrno-historické pamiatky, ktoré inde nenájdete. Toto všetko a ešte omnoho viac zažijete na vlastnej koži, ak sa s nami vyberiete na niektorý z exotických zájazdov z našej ponuky!
V súčasnosti ponúkame do väčšiny exotických destinácií odlety z Viedne, takže doprava na vašu exotickú dovolenku už nebude problémom! Zarezervujte si svoju dovolenku snov čo najskôr, a odleťte načerpať energiu do teplých krajín!
Na rozdiel od konkurencie vás nečakajú žiadne ďalšie skryté poplatky.
Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera.
Každú objednávku vybavujeme obratom, zvyčajne do 30 minút.
Garantujeme ceny zhodné s cestovnými kanceláriami vrátane všetkých bonusov a zliav.

source