sobota, 3 júna, 2023
ÚvodEkonomikaDopravný podnik Košice ponúka možnosť dokúpiť lístky v hodnote päť a desať...

Dopravný podnik Košice ponúka možnosť dokúpiť lístky v hodnote päť a desať centov

V súvislosti s prechodom na nový sadzobník cestovných lístkov ponúka Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) od 1. júna možnosť zakúpiť si k aktuálne platným lístkom nové lístky v hodnote päť a desať centov. Informovala o tom Vladimíra Bujňáková z DPMK.

„Označené cestovné lístky tak od 1. júna budú platné, ak ich výsledná hodnota bude korešpondovať s cenami podľa nového sadzobníka. Žiadame cestujúcich, aby tieto kombinované lístky označili v čo najkratšom možnom intervale za sebou. Dotlačené päť- a desaťcentové lístky bude možné zakúpiť si do 31. augusta v Zákazníckych centrách DPMK na Bardejovskej a Rooseveltovej ulici,“ uviedla Bujňáková..

V zmysle Tarify DPMK je skladanie cestovných lístkov povolené. Výnimku zo skladania cestovných lístkov tvoria 24 hodinový, sedemdenný cestovný lístok a virtuálne cestovné lístky zakúpené cez internet a mobilnú aplikáciu. „Ak je to možné, stále odporúčame cestujúcim do 31. mája využiť všetky už zakúpené, aktuálne platné cestovné lístky,“ dodala Bujňáková.

source

RELATED ARTICLES

Most Popular