Hollywood je už niekoľko mesiacov zmietaný presunmi najväčších filmov. The Verge teraz upozorňuje na tri ďalšie obrovské odklady, pričom ani v jednom prípade sme sa bližšieho odôvodnenia nedočkali.

Prvým počinom z trojice je posledný film Daniela Craiga v roli najslávnejšieho britského agenta, Nie je čas zomrieť. Ten sa za posledných dvanásť mesiacov dočkal hneď niekoľkých odkladov, kedy oficiálny Twitter účet značky ohlasuje ďalší do zbierky.
James Bond, v tomto prípade zasadený na Kubu, sa presúva už po niekoľkýkrát, kedy posledný a snáď finálny dátum je 8. október 2021. Viaceré zdroje naznačujú, že za ďalším odkladom stojí kalkul MGM, ktoré aj napriek klebetám odmieta film vydať na streamovacej službe a pravdepodobne čaká na otvorenie kín po celom svete.
NO TIME TO DIE 8 October 2021 pic.twitter.com/HZlNG5kz8t
— James Bond (@007) January 22, 2021

Druhým odloženým veľkofilmom je Ghostbusters: Afterlife. O jeho odklade sme sa rovnako ako v prípade Jamesa Bonda vyššie dozvedeli prostredníctvom Twitteru. Obľúbení krotitelia duchov sa už po štvrtýkrát v histórií filmovej ságy dostanú na plátna kín až 11. novembra 2021, namiesto prvotne sľubovaného 11. júna.
Etablovaná spoločnosť Exhibitor Relations na Twitteri oznámila aj odloženie snáď prekliateho filmu Uncharted. Film natáčaný podľa jednej najdôležitejších herných sérií PlayStationu sa po vyše dekáde dohadov na jeseň konečne dočkal poslednej klapky.
Vyzerá to tak, že filmový Uncharted je odvtedy v postprodukcii, ktorú pravdepodobne nestihnú sfinalizovať ani do konca roka. Dobrodružstvo, inšpirované legendárnym Indianom Jonesom, sa teda presúva z 16. júla na 11. február 2022.
Rovnaká spoločnosť na Twitteri počas posledných hodín prezradila hneď niekoľko ďalších filmových odkladov. Presunu sa ešte dočkali:
Podľa ich príspevku, filmy buď prechádzajú na model súbežného vydania na streamovacej službe a v kinách, alebo posúvajú premiéry o 6 až 12 mesiacov. Produkčné spoločnosti zrejme čakajú na zlepšenie podmienok a následné otvorenie kín.
Ďakujeme, že čítaš Fontech. V prípade, že máš postreh alebo si našiel v článku chybu, napíš nám na redakcia@fontech.sk.
Pošli nám TIP na článok
Teraz čítajú
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP
Najrýchlejšie rastúci technologický portál na Slovensku.
Fontech.sk, člen skupiny Startitup Group
Copyright© 2022 by Startitup, s. r. o. Všetky práva vyhradené

source