S touto správou prišiel analytik Ming-Chi Kuo.
Inteligentné hodinky spoločnosti Apple sa celosvetovo tešia obrovskej popularite a patria medzi najpredávanejšie. Vo všeobecnosti však nie sú najodolnejšie. Aj napriek tomu, že aktuálna generácia je oproti predchodcom odolnejšia, výkonnejšia a má najväčší displej v histórii tohto zariadenia, Apple údajne odolnosť posunie ešte o úroveň vyššie.
Najnovšie správy tvrdia, že Apple pracuje na odolnej verzii svojich hodiniek Apple Watch, čo potvrdil aj analytik Ming-Chi Kuo. Ten tvrdí, že hodinky by mali byť na trh uvedené už v roku 2022. 
Kuo očakáva, že súčasťou novej generácie Apple Watch 8 budú až tri modely. Okrem hodiniek Watch 8 Series by sme tak mali spoznať aj nový model SE a aj odolný model s očakávaným označením Explorer Edition. Jediné, čo vieme o odolných hodinkách je, že by mali byť vybavené puzdrom odolným voči nárazom a budú určené pre extrémnych športovcov a milovníkov outdoorových aktivít.
Na druhej strane sa očakáva, že že Apple Watch Series 8 do svojej výbavy dostanú snímač telesnej teploty, ktorý používateľom pomôže zbierať viac údajov o ich zdraví a kondícii. Zdravotné senzory sa podľa analytika dostanú aj do slúchadiel AirPods Pro, ktoré údajne zmenia svoj dizajn a zbavia sa ikonických “stopiek”.
Zdroj: GSMArena
Prečítajte si aj:

source