hľadaj na refresheri
Režisér James Cameron odhalil prvé zábery z Avatara 2. Film bude mať premiéru v decembri.
Režisér James Cameron odhalil prvé zábery z Avatara 2. Film bude mať premiéru v decembri.
Režisér a scenárista James Cameron bude premietať svoj najnovší sci-fi film už 16. decembra 2022. Pôvodný dátum premiéry pre Avatar 2: The Way of Water bol pritom december 2014.
Po mnohých rokoch čakania na film konečne vidíme jeho prvé zábery v pohybe, a to vďaka teaser traileru. Teaser trailer nie je taký akčný a nabitý veľkými scénami ako klasické trailery, ale odhaľuje vizuál filmu. Z hľadiska počítačových trikov a vizuálu to bude opäť mimoriadne dielo.
 
Je však otázne, ako bude film vyzerať v kinách a či bude technologický progres od prvého dielu dostatočný. Predsa len, druhá časť sa už nemôže spoliehať na také haló, akými boli 3D projekcie v čase premiéry jednotky. 
 

 
Množstvo divákov sa obáva, že ich vizuál až tak neočarí a že na filme nebude vidno, že na ňom pracovali najväčšie talenty zo spoločnosti WETA hneď niekoľko rokov, a teda niekoľkonásobne dlhšie než na iných blockbusteroch (WETA vytvára vizuálne triky do hollywoodskych blockbusterov).
 
Režisér a scenárista James Cameron strávil posledných 20 rokov svojho života natáčaním a tvorením Avatarov. Režisér takých skvelých filmov ako Terminátor 1 a 2, True Lies, Titanic, Aliens či Abyss za ten čas mohol natočiť omnoho viac kvalitných blockbusterov, ale rozhodol sa posúvať filmové technológie a natočiť rovno päť častí Avatara. Avatar 5 má premiéru naplánovanú na rok 2028. Dovtedy uvidíme dvojku, trojku a štvorku. 
 
 
Refresher je poprednou a vedúcou stránkou pre mladých ľudí u nás doma, je každodennou destináciou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o hudbu, módu, filmy, techniku a všetko to najzaujímavejšie zo sveta a domova.
Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

source