Budúcnosť inteligentných hodiniek Apple Watch bude ešte zaujímavá. Apple sem chce pridať nové senzory už v roku 2022, ktoré vám zásadne zjednodušia život.
Spoločnosť Apple neustále inovuje svoje zariadenia o nové technológie, ktoré zjednodušia používateľom ich každodenný život a zároveň im umožnia lepšie dozerať na celkový zdravotný stav.
V súčasnosti majú Apple Watch množstvo rôznych senzorov, ktoré sledujú hlavne činnosť srdca. Je pravdepodobné, že model Series 7 ich obohatí o ďalšie schopnosti.
Dnes sa ale na internete objavila správa od známeho analytika Ming-Chi Kua (presnosť 76,6 %) ktorý tvrdí, že Apple Watch Series 8 budú v roku 2022 schopné zmerať telesnú teplotu používateľa.
WatchMajitelia tak získajú jednu z najzákladnejších informácií, ktorá dokáže byť užitočná v mnohých situáciách. Šepká sa, že by mohla pomôcť dokonca aj v detekovaní ochorenia COVID-19. Ako ale dopĺňa Rolfe Winkler z The Wall Street Journal, sledovanie telesnej teploty môžu zúžitkovať aj ženy pri plánovaní tehotenstva.
V súčasnosti ešte nemáme informácie o tom, ako bude samotný senzor fungovať. Vzhľadom ale na rozšírené technologické poznatky v tomto smere sme presvedčení, že jeho implementácia do budúcich Apple Watch Series 8 nebude robiť technikom príliš veľký problém.
Kuo na záver správy dopĺňa, že okrem hodiniek budú zdravotnými senzormi vybavené aj slúchadlá AirPods. Informácia však žiaľ nebola bližšie špecifikovaná.
 


Svetapple.sk je najväčší slovenský Apple magazín. Všetko, čo o Apple potrebuješ vedieť, nájdeš u nás na jednom mieste.
Každodenné info o firme Apple, zariadeniach iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a ďalších. Apple návody, Apple recenzie, Apple novinky aj Apple servis. So všetkým ti poradíme na svetapple.sk.
Magazín svetapple.sk prevádzkuje spoločnosť Netspree s.r.o.
IČO: 48167657
DIČ: 2120076189
VAT: SK2120076189 ($7a, prenesenie daňovej povinnosti)
Kontaktný e-mail: [email protected]

source