Keď Apple o nových hodinkách Watch Ultra povedal, že ide o jedny z najodolnejších smart hodiniek, väčšina ľudí mu už tradične neverila. Apple má tendenciu veci skôr nafukovať, no v tomto prípade hovoril pravdu. Vyplýva to z videa, v ktorom dostalo titánové telo a zafírové krycie sklo poriadne zabrať.
Známy YouTuber TechRax vystavil hodinky Apple Watch Ultra s oranžovým remienkom poriadne tvrdému testu. Začal klasickým testom pádu na zem, ktorý hodinky zvládli bez akýchkoľvek problémov. Následne hodinky putovali do nádoby s klincami a nakoniec prišlo na rad kladivo.
Je priam neuveriteľné, že až do momentu, kedy sa hodinky stretli s kladivom, prežili každý jeden test. Po páde na zem mali len malé škrabančeky, problém nemali ani s klincami.
O tom, že hodinky Apple Watch Ultra sú skutočne odolné svedčí aj fakt, že po niekoľkých úderoch kladivom to stôl vzdal skôr než samotné hodinky. Po niekoľkých úderoch sa totiž začal rozpadávať. Nakoniec sa YouTuberovi podarilo hodinky zničiť, vynaložiť na to však musel oveľa väčšiu snahu než by ste možno čakali.
Apple počas predstavenia skutočne neklamal a zákazníkom dodáva presne to, čo sľúbil.
Napíšte niečo a stlačte Enter pre spustenie hľadania. Stlačte Esc pre zrušeniel.

source