Spoločnosť Apple chystá na budúci rok obrovské prekvapenia. Zaradiť medzi ne môžeme aj päť nových počítačov Mac, pričom každý z nich bude postavený na platforme ARM Apple Sillicon. V tomto článku sme zhrnuli to čo zatiaľ vieme.
Svetoznámy leaker Mark Gumran (presnosť 89,1 %) z agentúry Bloomberg nám dnes prezradil ohromné množstvo správ, ktoré sa týkajú budúcich produktov od spoločnosti Apple.
Vo svojej poznámke určenej predovšetkým pre investorov píše, že technologický gigant z Cupertina uvedenie na trh v roku 2022 až päť nových počítačov Mac, pričom všetky budú vybavené vlastnými ARM procesormi z platformy Apple Sillicon.
Jedným z nich bude aj úplne nový Mac Pro, ktorý je spolu s iMacom 27″ jeden z dvoch posledných počítačov, ktoré ešte nie je možné získať s procesorom M1, M1 Pro alebo M1 Max. Čoskoro sa to teda zmení.
Z informácií, ktoré získal Mark Gurman od svojich dobre informovaných zdrojov vyplýva, že spoločnosť Apple uvedie na trh v roku 2022 tieto zariadenia:
Ako prvý z tohto zoznamu by mal do predaja vstúpiť nový iMac Pro (pravdepodobne až s 32″ displejom), ktorého predstavenie môže prebehnúť už v rámci prvého alebo začiatkom druhého štvrťroka 2022.
Spolu s ním by Apple mohlo uviesť aj MacBook Air s procesorom M2 a Mac mini s podporou čipov M1 Pro a M1 Max. Zvyšné počítače uvidíme zrejme až o niečo neskôr.
Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?
Instagram Banner


Svetapple.sk je najväčší slovenský Apple magazín. Všetko, čo o Apple potrebuješ vedieť, nájdeš u nás na jednom mieste.
Každodenné info o firme Apple, zariadeniach iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a ďalších. Apple návody, Apple recenzie, Apple novinky aj Apple servis. So všetkým ti poradíme na svetapple.sk.
Magazín svetapple.sk prevádzkuje spoločnosť Netspree s.r.o.
IČO: 48167657
DIČ: 2120076189
VAT: SK2120076189 ($7a, prenesenie daňovej povinnosti)
Kontaktný e-mail: [email protected]

source