Vyskúšajte náš nový bonusový balíček a navyše podporíte kvalitné spravodajstvo pre všetkých.
1.Spravte si poriadok vo svojich veciach . Preberte oblečenie , ktoré už nenosíte. Zamyslite sa, či v skutočnosti používate rôznu elektroniku a hračky pre dospelých, ktoré ste si kúpili, prípadne či nemáte v domácnosti ďalšie zbytočné veci ako knihy, nábytok a pod. Všetky tieto veci môžete radšej predať na rôznych portáloch, ako napríklad na Bazar.sk , namiesto toho, aby na ne padal len prach.
2. Opýtajte sa priateľov a známych, či nemajú nejaké nepotrebné veci a nedarujú vám ich, prípadne či by nenamietali, ak by ste ich aj mohli následne ďalej predať.
3.Vráťte všetky zbytočné veci, ktoré ste nedávno kúpili a máte od nich ešte účtenky. Peniaze, ktoré získate pridajte k úsporám.
4.Skúste si odložiť tento mesiac viac peňazí na bok ako obyčajne. A snažte sa to zopakovať aj budúci mesiac.
5.Určite ste schopní a dokážete urobiť nejaké drobné služby. Využite rôzne weby, ako napríklad Jaspravim.sk a ponúknite svoje schopnosti a zručnosti iným. Nezarobíte síce horibilné sumy, ale na začiatok alebo prilepšenie to stačí.
6.Babysiting, teda opatrovanie detí. Táto služba je jednou z najrozšírenejších. Stačí sa popýtať vo svojom okolí a určite niekto z času na čas bude potrebovať takúto službu. Za pár hodín si možno celkom pekne finančne prilepšiť. Pokiaľ nikoho nepoznáte s malými deťmi, tak môžete využiť, samozrejme, internet. Takéto služby tiež nájdete na Bazar.sk .
7.Postupne začína byť bežné aj venčenie psov za peniaze. Veľa ľudí si totiž zadovážilo domáceho miláčika, ale nemá na neho čas kvôli práci. Skúste sa popýtať napríklad na najbližšom cvičisku pre psov. Určite tam nájdete nejakého majiteľa psíka, ktorý je pracovne vyťažený. Ak tam nepochodíte, tak internet to istí.
8.Zarobte na prenájme. Pokiaľ idete na chvíľu mimo domova, môžete za ten čas prenajať svoj byt. Prečo by ste nemohli zarobiť zopár desiatok eur za jednu noc? Je to v podstate úplne jednoduché. Stačí urobiť zopár pekných fotiek bytu, napísať krátky text a už môžete zarábať. Takúto možnosť inzercie nájdete aj na Bazar.sk alebo skúste využiť aj zahraničné stránky, čím zvýšite svoje šance na prenájom. Najznámejším webom na prenájom nehnuteľností je Airbnb.com .
9. Vyrobte niečo a predajte. Presurfujte trochu internetom a zistite, čo ľudia po celom svete vyrábajú a kupujú. Možno zistíte, že aj vy dokážete niečo podobného alebo ešte niečo lepšieho vyrobiť. Tak neváhajte a pustite sa do práce. Odmenou vám bude nielen radosť z práce aj zopár eur naviac vo vašom rozpočte. Pozrite sa napríklad na etsy.com pre inšpiráciu, ale aj na slovenských stránkach nájdete niečo zaujímavé. A kto vie, možno zmeníte nakoniec aj svoje zamestnanie.
Tento článok môžu vďaka našim podporovateľom čítať všetci zadarmo. Pridajte sa k nim teraz aj vy a získajte mnoho benefitov.
Zostaňte v obraze, všetky dôležité novinky vám zašleme na váš e-mail.
Aktivujte si službu a dostávajte upozornenia na najdôležitejšie správy dňa

source